10+1 روش افزایش دنبال کنندگان توییتری

9 دیدگاه
increase your twitter followers
10+1 روش کاربردی:
1) ریتوییت. اولین راه در کسب دنبال کنندگان بیشتر ، ریتوییت است. همان یک دنبال کننده ای هم که دارید به هر نحوی که بلد هستید تشویق و ترقیب کنید تا توییت های شما را ریتوییت کنید.

 

2) از خودتان توییت کنید. شخصیت ، طرز فکر ، عادات بد و خوب ، تمایلات و هر چیزی که مربوط به شخصیت شماست. این کار باعث می شود که مردم بیشتر با شما آشنا شوند و به فالو کردن شما ترقیب شوند. از دیگر فواید آن ، نمایش اکانت شما در صفحه ی “کاربران پیشنهادی” است.

3) لینک اکانتتان را در همه جای زندگی آنلاینتان قرار دهید. دیگ ، فیسبوک ، وبلاگ ، تالار های گفتگو و . . . برای شما حکم جایی برای تبلیغات را دارند.

4) خاطرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر آنها از نوشته های شما یا بهتر بگویم توییت هایتان خوششان بیاید شما را به لیست دوستانشان اضافه می کنند.(البته فکر می کنم خیلی سخت باشد که در طی 140 حرف یک خاطره تعریف کنید!)

5) در زندگی حقیقیتان تبلیغات کنید! وقتی با دوستانتان دور هم جمع شده اید و دارید در مورد فیسبوک صحبت می کنید یا زمانی که پادکست می زنید یا مثلا کارت ویزیتتان را به کسی می دهید ، حتمن نامی هم از اکانت توییترتان بیاورید.

6) از عکس ها استفاده کنید. مخصوصا عکس هایی که خاص هستند. این موجودات عجیب الخلقه به طور خارق العاده ای آمار دنبال کنندگان شما را افزایش می دهند. کافیست لینکشان را با توضیح مختصری توییت کنید. در ضمن سعی کنید از کلماتی استفاده کنید که مردم را به دیدن عکس تشویق کنند.

در همین رابطه :   كتاب زندگي نامه استيو جابز

7) این مورد زیاد به درد ما نمی خورد. اگر احتمالا یک لپ تاپ قدیمی دارید و می خواهید به هر نحوی که شده از شر آن خلاص شوید ، یک مسابقه ترتیب دهید و از بینندگان وبلاگتان بخواهید که برای شرکت در مسابقه شما را در توییتر فالو کنند. این کار را یکی از وبلاگ ها با اکانت فیسبوکش انجام داده بود.

8) خوره های شبکه های اجتماعی و آنهایی که دنبال کننده های زیادی دارند را دنبال کنید. به طرز نوشتنشان توجه کنید. ببینید که آنها چگونه مخاطب را رهبری می کنند.
9) تقلب کنید! بهترین توییت های روز را ریتوییت کنید.

10) نتایجتان را پیگیری کنید. TwitterCounter روزانه به شما نشان می دهد چند نفر شما را اضافه(add) کرده اند و Qwitter ، هرگاه کاربری شما را از لیست دنبال هایش حذف(unfollow) کند یک ایمیل به شما می زند.

+1) خلاقیت. همین.

دسته بندی : گوناگوندنياي اينترنت

9 نظر

  1. واقعا عالی بود… من توییتر 4 تا دنبال کننده بیشتر نداشتم. تازه فهمیدم چرا … 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *