فریلنسر ها، اینگونه می توانید درآمدتان را افزایش دهید

بدون دیدگاه

طبق مطالعاتی که سال قبل انجام شد 50% از فریلنسر (Freelancer) ها گفتند که انتظار دارند همچنان با افزایش درآمد روبرو شوند و یک سوم سوال شوندگان نیز گزارش دادند که با افزایش تقاضا برای کارهایشان روبرو هستند.

این به چه معنی است ؟ سال 2016 یک زمان ایده آل برای فریلنسر(طراحی وب به صورت کار آزاد) بودن است زیرا تقاضا برای سرویس های فریلنسری پیوسته در حال افزایش است.

اگر هدف شما نیز افزایش درآمدتان طی ماه های آینده است ،اینجا می خواهیم چند نکته را برای رسیدن به این هدف بیان کنیم.

با وبسایت های از پیش ساخته شروع کنید

زمان بسیار مهم است ، مخصوصا اگر می خواهید درآمدتان را نسبت به زمان مشابه ،بیشتر کنید. اگر بتوانید پروژه هایتان را با استفاده ازطرح های تقریبا کامل شده که فقط نیاز به بهبود کیفیت درحد عالی دارند شروع کنید به زودی خواهید توانست مشتریان خود را راضی نمایید.

یک راه عالی برای انجام این کار استفاده از قالب های حرفه ای برای CMS های معروف مثل وردپرس ،جوملا و یا استفاده از فریم ورک های مختلفی است که با آنها بسته به زبان برنامه نویسی اصلی تان کار می کنید(مثلا Laravel برای php کارها)

1-1

راه هایی را برای بدست آوردن درآمدهای پسیو (Passive) پیدا کنید

منظور از درآمد پسیو درآمدهایی هستند که بعد از انجام یک کار سخت توسط شما جاری می شوند و تا مدت ها و شاید برای همیشه ادامه دارند.مثل دریافت اجاره خانه، فروش یک کتاب الکترونیکی، راه اندازی سایت فروش محصولات دیگران (Affiliates) و … . بدین ترتیب زمان بیشتری از شما آزاد می شود و می توانید این زمان را به کارهای دیگری اختصاص دهید.مثلا درحرفه خود عمیق تر شوید و بیشتر یاد بگیرید و کارهایی و پروژه هایی که احتمالا از مدت ها پیش در ذهن تان هست را پیاده سازی کنید.

در همین رابطه :   آموزش جامع طراحی وبلاگ(قسمت ششم)

 

کاهش ریسک های تان خیلی مهم است

تلاش برای “این یا آن” به ندرت یک رویکرد درست از آب در می آید.ریسک شکست معمولا بالاست. یک منظر بهتر برای این وجود دارد و آن این است که شما به فعالیت های فریلنسری خود به عنوان یک بیزینس نگاه کنید و سپس از آن منظر ببینید برای انجام آن به چه چیزهایی نیاز دارید.

7-1

 

اولین چیزی که شما در مدرسه بیزینس فرا می گیرید این است که زمان یعنی پول.به عادات کاری و روتین های خود از زوایای مختلف نگاه کنید.ببینید کدام یک از فرایندها و کارهای تان بازدهی کمتری دهند . هر کدام که وقت شما را تلف می کنند به کلی از بین ببرید.

سعی کنید هوشمندانه کار کنید و از نیرو و زمان تان حداکثر استفاده را ببرید . استفاده از سایت ها پیش ساخته نمونه ای از این هوشمندی است زیرا به جای تحقیق و ایجاد یک سایت جدید روی سفارشی سازی و بهینه کردن سایت طبق خواسته مشتری زمان می گذارید . پس هم مشتری از کار و زمان اتمام آن رضایت خواهد داشت و هم در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و نیز کیفیت نتیجه کار در کوتاه مدت خیلی بهتر خواهد بود.

 

بهره روی خود را روز به روز افزایش دهید

یافتن روش ها و ابزارهای کاری بهتر یک راه محشر برای افزایش بهره وری شماست  در مقابل خودتان را کشتن و فقط به سختی کار کردن یکی از بدترین راه ها!  یکی از کلیدهای داشتن بهره وری بالا ، انضباط است. نبود انضباط و دیسیپلین یکی از دلایلی است که بسیاری از فریلنسر ها نمی توانند به درآمدی که دوست دارند برسند.

در همین رابطه :   16 سایت برتر آموزش آنلاین برنامه نویسی (بخش دوم)

کار در خانه با جدول زمانی خودتان به نظر عالی است ولی برای این کار همه به اندازه کافی منظم نیستند.

  • یگ روال تعیین کنید . اگر دیدید کار می کند آن را ادامه دهید و اگر نیاز بود بهبود دهید تا به حد عالی از بهره وری برسید
  • انجام همزمان چندین کار را متوقف کنید. این کار می تواند کشنده بهره وری باشد . از قدیم هم گفتن با یک دست نمی شه چند تا هندونه برداشت !
  • یاد بگیرید چگونه می توانید کارتان را سازماندهی کنید. نگه داشتن کارها به صورت سازماندهی شده نیز مهم است و زمان می برد
  • سعی کنید تاحد امکان از انجام کار در زیر فشار خودداری کنید و کاری کنید که این موقعیت بوجود نیاید

8-1

 

  • محیط کارتان را تمیز،مرتب و راحت نگه دارید . روی یک صندلی خوب ،یک میز کامپیوتر خوب (ارتفاع مناسب) و نورپردازی مناسب سرمایه گذاری کنید.

 

2016 سال خوبی برای فریلنسرها است

2016 زمان خوبی برای افزایش درآمدتان است. برای خیلی از ماموریت های کاری پولی خوبی خرج می شود . پیدا کردن کارهای کم درآمد تر نیز راحت تر است و رقابت سفت و سختی نیز در آن نیست.اگر نکات بالا را مرور کنید خواهید توانست شغل فریلنسری تان را به یک بیزینس واقعی تبدیل کنید ،همانطور که همیشه می خواستید.

ابزارها نیز بخش مهمی از راه موفقیت در کارتان هستند. سعی کنید ابزار مناسب که با آن راحت باشید را پیدا کنید . این ابزار باید در زمان و انرژی شما صرفه جویی کند و باری را از دوش شما بردارد.

در همین رابطه :   آموزش جامع طراحی وبلاگ(قسمت دهم)

ذهن تجاری، نظم، سازماندهی کارها و ابزار مناسب – همه اینها مهم هستند.

 

منبع

دسته بندی : طراحي وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *