8 وسیله جالب و دوستدار محیط زیست برای اتاق کار شما

بدون دیدگاه

سلام ;

اگر شما فردی دوستدار محیط زیست باشید،احتمالا در خانه خود کلی وسایل و لوازم برای اثبات این موضوع دارید ! ولی  وقتی به محل کار خود می روید،موضوع فرق می کند و شرایط کمی سخت تر می شود برای شمایی که عاشق طبیعت هستید !

شخصا دوست دارم محلی کارم سبز رنگ باشد و پر از گل و گیاه ولی همیشه همه چیز بر وفق مراد ما نیست برای همین باید سعی کنیم نزدیک ترین گزینه ممکن به ایده هایمان را پیاده کنیم ،حتی اگر یک وسیله کوچک سبز رنگ باشد !

در این مطلب می خواهیم 10 لوازم دوست داشتنی برای هر چه سبزتر کردن اتاق کارمان را با هم ببینیم که زیانی برای محیط زیست هم ندارند.

1. BASKETBIN

یک ایده جالب و دوست داشتنی که به زیر میز شما می چسبد و یک طرف فنجان مانند نیز دارد تا شما باقیمانده مواد غذایی تان را در آن بریزید.بقیه فضای سطل نیز برای کاغذهای زباله شما فضای کافی دارد !

قیمت : حدود 65$

 2. Foldable Battery Box

این جعبه را جایی نصب کنید ،که همیشه تو چشم باشد.چون هر کسی که به آن نگاه کند یادش می آید که باید باتری های کهنه خود را عوض کند !

قیمت :2$

3. Tapi

تاپی شیر آب را به یک چشمه کوچک و زیبا تبدیل می کند تا از آب خوردن هم لذت ببرید !

قیمت : 9.95$ برای یک جفت

4.Perpetual Calendar

ابن تقویم همیشگی است و نیازی به تغییر در هر ماه ندارد،این یعنی ذخیره پول و کاغذ .به علاوه اینکه خیلی هم جالب به نظر می رسد .

در همین رابطه :   با افزونه Chime همیشه مراقب سرزمین مجازی خود باشید

قیمت : 40$

5.Dine-Ink Pen Utensil Set

این خیلی بده که شما از چنگل و قاشق های یکبار مصرف استفاده می کنید و ضربه مهلکی به طبیعت و خودتان می زنید !  پیشنهاد می کنیم از این ست های قشنگ و چندبار مصرف استفاده کنید که سوار اکثر خودکارهای شما می شوند ،مخصوصا بیک خودمان .

قیمت : 9.99$


6.Hu2 Eco Reminders

Hu2 می خواهد شما را به صرفه جویی در مصرف برق تشویق کند.این محصول شامل طیف وسیعی از کاغذهای دیواری است که به اطراف کلیدها و پریزهای برق می چسبند و از شما می خواهند تا در صورت عدم نیاز،برق را خاموش کنید .

قیمت : حدود 16$

7. Desktop Bamboo Dry Erase Board

روزانه چقدر کاغذ صرف نوشتن یادداشت ها، کارهای روزانه و تماس های تلفنی می کنید ؟ این تخته مامبو گزینه مناسب تری برای شماست که علاقه مند حفظ طبیعت هم هستید !

قیمت : 13$

8.Rock Paper Scissors Clips

سنگ ، کاغذ ، قیچی رو که بلدید ! همین بازی شده است دستمایه یه ابتکار بسیار زیبا و جالب ،کلیپ کاغذ سنگ ،کاغذ ،قیچی ! 

قیمت : 13 تا 30$


[Mashable]

دسته بندی : ابزارهاتجهيزات همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *