ایمیل های جدیدتان را در taskbar ویندوز ببینید !

6 دیدگاه

سلام 🙂

اگر شما جزو افرادی هستید که روزانه مجبورند به حساب های مختلف Gmail خود سر بزنند و پیام های جدید را چک کنند،پس با ما همراه باشید که می خواهیم یک برنامه راست کار شما را معرفی کنیم ! “Gmail Notifier Plus”. برنامه Gmail notifier plus یک اپلیکیشن ساده اما بسیار کاربردی است که شما را از رسیدن ایمیل های تازه در دسکتاپ ویندوز 7 مطلع می کند و نیازی نیست به صورت دستی هر دفعه ایمیل ها را در مرورگرتان چک کنید.کارکرد آن به صورت یک برنامه پرتابل است.همچنین شما را قادر می سازد بیش از یک حساب ایمیل را پیکربندی کرده و دنبال کنید.

اولین بار که این برنامه را اجرا کنید،از شما تنظیمات یک حساب جیمیل را می خواهد.در برگه General به برنامه می گویید که در چه بازه زمانی امیل ها را چک کند.

بعد از پیکربندی یک یا چند آدرس ایمیل ،برنامه شروع به کار می کند.فقط کافیست نشانگر موس را روی آیکون برنامه در taskbar قرار دهید و برنامه در یک popup نمای کلی از ایمیل های نخوانده شده نمایش می دهد.با توجه به اینکه برنامه از RSS رمز شده Gmail،ایمیل های شما را می خواند،مشکلی برای امنیت حساب شما نخواهد داشت.رمز ایمیل نیز به صورت کد شده در سیستم ذخیره می شود.

این برنامه فعلا در GitHub میزبانی می شود و شما باید بعد از دانلود فایل zip،آن را از فشردگی خارج کرده و فایل اجرایی داخل آن را اجرا نمایید.فراموش نکنید که این برنامه فقط در ویندوز 7 اجرا می شود و نیازمند .نت فریم ورک 4 است.

در همین رابطه :   از اين به بعد مي توانيم تصوير زمينه Gmail را تغيير دهيم!

[Download Gmail Notifier Plus]

دسته بندی : ابزارها

6 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *