۱۰ قالب رایگان برای دروپال

۵ دیدگاه

سلام

در سال های گذشته و با پیشرفت فراوان سیستم های مدیریت محتوا(CMS)،ایجاد کسب و کار بر پایه سایت های اینترنتی توانسته است توجیه مالی مناسبی داشته باشد.

دروپال (Drupal) یک از سیستم های مدیریت محتوای متن باز(Open Source) می باشد که توسط شرکت ها و سازمان های دولتی بزرگی مورد استفاده قرار می گیرد.مثل:CNN , AOL, WhiteHouse.gov, Harvard و بسیاری دیگر . دروپال می تواند برای ایجاد سایت هایی قدرتمند و در عین حال با صرفه ،مورد استفاده قرار گیرد.همچنین این سیستم قابلیت سفارشی سازی بالایی داشته و با دارا بودن هزاران قالب و پوسته،دست شما را در ایجاد سایت دلخواه کاربران باز می گذارد.

در این مطلب سعی کردیم تعدادی از بهترین قالب های رایگان دروپال را جمع آوری کنیم که برای راه اندازی سایت های تجاری کوچک مناسب هستند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دروپال ،می توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید.

۱. Acquia Prosper

۲. Ishalist

۳. St Octavin

۴. Orange

۵. Acquia Slate

۶. Contrast

۷. Danland

۸. AD Novus

۹. Fields 2009 template

۱۰. ST Conch

در همین رابطه :   قالب وردپرس فارسي SimpleBiz
دسته بندی : مديريت سايت

5 نظر

  1. با سلام خدمت عزیزان و با اجازه مدیر سایت خواستم بگم ما سایتی داریم عالی با امکانات و محصولات کاربردی از جمله CMS Templates Drupal و کلی CMS Templates های دیگر و همچنین محصولات دیگر ، حتما به سایت ما سربزنید ، خرید محصولات تنها با پرداخت ماهیانه ۱۸ هزار تومان میباشد که همین محصولات در سایت های خارجی بسیار گران تر به فروش میرسد و حتی تک فروش هستند در برخی از سایت های خارجی .
    Proshare.ir/fa/drupal
    http://www.proshare.ir/fa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *