16 سایت برتر آموزش آنلاین برنامه نویسی (بخش دوم)

1 دیدگاه

در بخش اول این مطلب (۱۶ سایت برتر آموزش آنلاین برنامه نویسی (بخش اول)) 8 سایت آموزشی را برای یادگیری طراحی و برنامه نویسی وب از طریق اینترنت برایتان معرفی کردیم . در ادامه آن مطلب بخش دوم این سای تها را بررسی می کنیم .

لطفا همراه ما باشید

09- Treehouse

535_learning_treehouse
treehouse یکی از بهترین ابزارهای یادگیریست

treehouse  یکی از کاملترین و در عین حال مناسب ترین مجموعه های مرتبط با موارد آموزشی در این فهرست می باشد و نه تنها انواع زیادی از رشته کدها را ارائه می دهد بلکه فضای کاری مناسبی رابرای انجام پروژه های جدید فراهم کرده و بعنوان یک کتابخانه حرفه ای صنعت فیلم عمل میکند.

شما می توانید یک یا دو هفته بصورت آزمایشی و رایگان از آن استفاده کنید و پس از آن دوره با پرداخت هزینه های ماهانه که به کاربران تخصص یافته است به همه مطالب سایت دسترسی داشته باشید.

10. CODEACADEMY

535_codeacademy(1)
استفاده از codeacademy آسان و رایگان می باشد

استفاده از Codecademy رایگان و آسان  است. و شما به راحتی می توانید مهارت های لازم برای یادگیری اهدافتان را بیاموزید ، که می تواند شامل ایجاد یک نمونه سایت برای کارهایتان یا موارد سرگرم کننده مانند متحرک سازی نام خود و ساخت یک کهکشان با CSS باشد.

11 – Lynda

lynda535

 

Lynda یکی از سایت های آموزش تصویری محبوب است که به طور مداوم در مورد فن آوری های جدید و نرم افزارهای پرمحتوا مطلب آموزشی ارائه می دهد.همچنین فیلم آموزش های آن یک منبع قابل اعتماد است .

12- Skillshare

skillshare

Skill share  یک سرویس مبتنی اجتماع صدها هزار متخصص است که مهارت های مورد نیازتان را آموزش می دهند.

در همین رابطه :   LaraCSV - ایجاد فایل های CSV از اطلاعات جداول Eloquent Model

13- MIJINGO

mijingo

 

Mijingo یک منبع یادگیری آنلاین با ویژگی های گام به گام آموزش تصویری برای هر دو قسمت طراحی وب و توسعه است که حاوی دوره های منسجم و کامل، و برخی ریز نمرات، پیشنهادات، فایل های استارت و منابع اضافی می باشد.

14- PLURALSIGHT

pluralsight

 

هیچ بحثی از آموزش آنلاین، بدون اشاره ای به Plural sight کامل نمیشود ، و در حال حاضر بزرگترین کتابخانه آموزش آنلاین در جهان را ارایه می دهد.

این شرکت در حال حاضر دارای سه سایت Code School ، Smarterer ،  Digital-Tutors می باشد  هر یک از این منابع آموزشی ویژگی های خاص خودش را دارد .

15- LEARNABLE

learnable

 

Learnable یک کتابخانه همیشه در حال رشد و ارایه دهنده دوره ها و کتاب ها برای طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد.

هدف این سایت یادگیری آسان، سرگرم کننده و راحت است و شما می توانید دروس مبتدی تا حرفه ای را بسته به نوع نیاز خود درآن به راحتی پیدا کنید.

با پرداخت 15$ در ماه شما می توانید به دوره، کتاب های الکترونیکی و نمونه کد دسترسی داشته باشید. همچنین با پرداخت 99$ در یک سال منابع بیشتری را دانلود کنید.

16- CODERMANIA

codermania

 

این سایت فعلا در مرحله بتاست،ولی  CoderMania به عنوان یک منبع راهنمایی نهایی برای توسعه دهندگان وب وعده داده میشود.

دسته بندی : LaravelPHPآموزشطراحي وب

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *