15 ابزار برای دریافت میزان محبوبیت وب سایت ها

7 دیدگاه

امروزه وبسایت های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که به بزرگترین منبع کسب اطلاعات تبدیل شده اند که فقط یک کلیک با شما فاصله دارند.همین امر باعث شده تا عده ای از مردم بیشتر اوقاتشان را در اینترنت سپری کنند.

در حالی که محبوبیت این سایت ها به میزان بازدید این سایت ها بستگی دارد نه تنها مردم و مدیر وبسایت ها ،بلکه تبلیغ کنندگان برای اینکه بفهمند کدام وبسایت دارای ارزش بیشتری است و اینکه تصمیم بگیرند در کدام وب سایت برای تبلیغات شان سرمایه گذاری کنند لازم است ترافیک دقیق این سایت ها را برسی کنند و میزان محبوبیت و ارزش یک سایت را بفهمند.

بنر های تبلیغات کارآمد ترین راه برای نشان دادن خلاقیت و پیام به توده های مردم است. در حالی که در سوی دیگر، بنر ها باید خوب طراحی شده باشید که به عنوان معرف سایت قادر به نگه داشتن ماهیت واقعی سایت باشند.

ما در این پست می خواهیم بهترین راه ها را برای بدست آوردن محبوبیت و میزان ترافیک یک سایت به شما پیشنهاد کنیم و در ادامه می توانید این راه ها را بررسی کنید.منتظر نظرات شما دوستان در مورد این مطلب هستیم

 

 Crazyegg

 

 Web Analytics Yahoo

یاهو وب سایت تجزیه و تحلیل بسیار دقیق است است، و در سطح سازمانی است. این وب سایت برای کمک به کسب و کار وب سایت، افزایش فروش و رضایت بازدید کنندگان، کاهش هزینه های بازاریابی و به دست آوردن بینش جدید روی مشتریان آنلاین طراحی شده است.

 

در همین رابطه :   یادگیری طراحی وب رو از کجا شروع کنم ؟

 Cognesia

 

 Visitor Ville

این وبسایت ترافیک داده های خام را به صورت تصویر در می آورد و در آن هر یک ساختمان نشان دهنده یک صفحه وب ،هر اتوبوس یک موتور جستجو، و هر یک از شخصیت های متحرک، یک بازدید کننده سایت شما است.

 

 Google Analytics

 

 Have a Mint

برخی از ویژگی های این سایت کار با آن بدون یادگیری قبلی و ساده است، میزان بازدید، مراجعه کنندگان، صفحات محبوب و… است

 

 Performancing

 

 Alexa

 

 Compete

 

 Click Fox

 

 Fire Click

 

 Comscore – Web_Analytics

 

 Quantcast

 

 Spss

 

 Sitemeter

این وب سایت شمارنده به شما اختیار دسترسی سریع به اطلاعات حیاتی و اطلاعات در مورد مخاطبان سایت می دهد. با استفاده از گزارش دقیق ، شما تصویر واضح از بازدید سایت خود به دست می آورید.

 

منبع: zoomzum

دسته بندی : مديريت سايتابزارها

7 نظر

  1. Web Analytics Yahoo به نظر از آمار گوگل هم جالبتر میاد ولی چطور میشه باهاش کار کرد؟ تا حالا کسی از این ابزار استفاده کرده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *