۷ میلیون لایک برای صفحه مسی در فیس بوک،طی ۷ ساعت

۳ دیدگاه

فقط ۷ ساعت بعد از اینکه یکی از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا،یعنی لیونل مسی، اولین صفحه فیس بوک خود را ایجاد کرد،۷ میلیون نفر این صفحه را لایک(Like) کردند.

برای اینکه درک روشنتری از موضوع داشته باشیم،آن را مقایسه می کنیم.این تعداد لایک حدود ۴۰% بیشتر از تعداد لایک های باراک اوباما،رئیس جمهور آمریکا در صفحه شخصی خود و تقریبا ۳۰% بیشتر از لایک هایی است که ستاره موسیقی پاپ یعنی جاستین بیبر توانسته بود در صفحه فیس بوک خود دریافت کند.

مسی که برای باشگاه بارسلونا اسپانیا بازی می کند،توسط بسیاری از فوتبال دوستان به عنوان بهترین بازیکن جهان شناخته می شود.او در صفحه خود،در متن خوشامدگویی نوشته است:

“سلام!خوش آمد به همه.از شما برای این حجم بزرگ از پیام های دریافتی ام،ممنونم.بسیار هیجان زده شده ام! از حالا ما با دقت بیشتری به ارتباط از طریق فیس بوک دقت می کنیم.”

نکته جدید:البته تعدادی از کاربران ذکر کرده اند که مسی هواداران را از صفحات غیررسمی به صفحه رسمی خود هدایت کرده است.حال آنکه فیس بوک به کاربران تجاری خود اجازه می دهد تا صفحات مختلف را با هم ترکیب کنند و یک پروفایل شخصی ایجاد نمایند.البته یک راه حل عمومی برای این کار وجود ندارد.

در همین رابطه :   کلید طرح اینترنت پاک در ایران زده شد
دسته بندی : دنياي اينترنت

3 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *