فتولیا ۲ ساله شد و نو نوار :)

۱۰ دیدگاه

سلام دوستان و فرا رسیدن ماه محرم رو به همه انسان های آزاده تسلیت عرض می کنیم

چه زود دو سال گذشت ! تو این مدت سعی کردیم بهترین ها رو برای شما فراهم کنیم و رد عمل متفاوت باشیم نه حرف . نمی دونم چقدر به این هدف رسیدیم اون رو از مخاطبان باید پرسید ولی سعی مون رو کردیم و گاهی هم تنبلی کردیم و سعی زیادی نکردیم ! گاهی گرم شدیم و گاهی سرد ! ولی الان اینجاییم پیش شما ، با هم پیش هم می خوایم چیزای جدید یاد بگیریم . تنها نزاریدمون تا دلگرم تر بشیم . نظر بدید انتقاد کنین ، تعریفم بکنین البته 🙂 تا فتولیا زنده تر بشه و از دیروزش بهتر .

هر چی فکر می کنم احساس می کنم به اون چیزی که می خواسته هنوز نرسیده فتولیای ما . درسته موفق شدیم عنوان بهترین سایت برنامه نویسی سال ۹۰ رو از جشنواره وب ایران کسب کنیم که موفقیت بزرگی بود و به لطف خدا حاصل شد ولی هنوز اول راهه و خیلی جای خالی داره و کار نکرده مونده که کم کم می خوایم بریم سراغ شون با کمک شما و کلک شونو بکنیم 🙂  این سایت مال شما کاربرانش هست سرمایه های یک سایت درواقع کاربرانش هستند . کاربرانی که خیلی هاشون از مدت ها قبل دوست داشتند قالب سایت عوض بشه . راستش من خودم اون قالب رو دوست داشتم چون کلی روش وقت گذاشته بودیم ولی مشکلاتی داشت که آزاردهنده بود برای همین سعی کردیم در این قالب جدید که می بینید اونها رو رفع کنیم . به هر حال همیشه منتظر نظرات + و – تون هستیم مشتاقانه .

در همین رابطه :   مرور ده سال با ويكي پديا در قالب تصوير

در ضمن در حال برنامه ریزی هستیم برای سورپرایز کردن وردپرسی های گرامی که در آینده بیشتر خواهید شنید . این هم باشد هدیه تولد فتولیا به همراهانش 🙂

اینجا از همه کسانی که همراه ما بودند چه اون هایی که یک بار سر زدند و رفتند و چه اونهایی که همراه همیشگی فتولیا هستند تشکر می کنیم و سالگرد دو سالگی سایت شون رو بهشون تبریک عرض می کنیم و خوشحالیم که فتولیا باعث شد دوستان خوبی مثل شما پیدا کنیم

و از همه دوستان عزیزم چه اونهایی که قبلا با ما بودند و چه اونهایی که الان بخش اعظمی از زحمت فتولیا به گردن اونهاست از طرف همه کاربران واقعا تشکر می کنم .همیشه و بی هیچ چشم داشتی برای پیشرفت سایت زحمت می کشند (DDA و Hossein Jahedi عزیز)

از مجموعه شرکت پرشین سرویسز و آقای علوی زاده عزیز و دوستان خوب پشتیبانی شان هم کمال تشکر رو داریم که ابتدا تا به حال واقعا کمال همکاری و مساعدت رو با ما داشتند و از هیچ کمکی دریغ نکردند.

با آرزوی بهترین ها

پنج شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۱ / ۲۳:۵۹:۰۰ شب / علی زمانی

دسته بندی : اخبار

10 نظر

  1. با تبریک فراوان
    بهترین ها را برای شما خواستاریم و امیدواریم شاهد پیشرفت روزافزونتان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *