چگونه تمام حساب های gmail را به آسانی مدیریت کنیم؟

۱ دیدگاه
مدیریت چند اکانت با یک اکانت Gmail

گوگل باز هم یک قابلیت جدید را معرفی کرد که e-mail delegation یا وکالت ایمیل ها نام دارد.این قابلیت به شما اجازه می دهد تا چندین حساب gmail را بدون ورود خروج دستی به تک تک آنها،مدیریت کنید.
در واقع این قابلیت بیشتر زمانی به کار می آید که بخواهید امتیاز دسترسی به ایمیل تان را به دیگران -مثلا دوستتان – بدهید.با این اوصاف،این قابلیت کلیدی می رود تا هرچه بیشتر به کمک کسانی که چند ایمیل در gmail دارند ،بیاید.

هنگامی که شما به حساب اصلی خود در gmail وارد می شوید،می توانید با رفتن به تنظیمات gmail،در گوشه راست بالا،امتیاز دسترسی به دیگر حساب ها را،اعطا کنید.

زیر برگه Accounts،حالا یک بخش جدید با عنوان “Grant access to your account” وجود دارد.در این قسمت می توانید،ایمیل های دیگری را که دارید،به حساب اصلی تان اضافه کنید.

حالا که ایمیل را اضافه کردید،یک کد تایید به آن ارسال می شود و بعد از کلیک روی آن،می توانید بین حساب های gmail خود،بدون login و logout سوئیچ نمایید.

همچنین هنگامی که در حسابی غیر از حساب اصلی خود هستید و یک ایمیل جدید،ارسال کنید،آدرس ایمیل اصلی در این ایمیل ارسالی نمایش داده خواهد شد.

امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره.

منبع:mashable

در همین رابطه :   دانلود مستقیم از داپیدشیر ، مگا آپلود و غیره با Zevera
دسته بندی : دنياي اينترنت

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *