چگونه : تماس صوتی را در WhatsApp فعال کنیم ؟

بدون دیدگاه

مدت ها بود شایعات مختلفی را می شنیدیم در مورد اینکه WhatsApp قرار است در نسخه های بعدی خود امکان تماس صوتی را نیز اضافه کند . این قابلیت در واقع در نسخه آخر این برنامه چت وجود دارد اما شما به کمک یکی از کاربران دیگر آن برای فعال سازی اش نیاز دارید .

ابتدا ، اولین چیزی که نیاز دارید ،نصب آخرین نسخه از برنامه آندروید آن است که در زمان نوشتن این مقاله ۲.۱۱.۵۶۱ بود .سپس باید از یکی از کاربرانی که قابلیت تماس صوتی برایش فعال شده است بخواهید با شما تماس بگیرد .

بعد از اینکه تماس اون را دریافت کردید برنامه را ببنیدید و دوباره باز کنید .بعد از باز شدن دوباره برنامه باید سه ستون ببینید که یکی مربوط به تماس ها است .

WhatsApp-calling-screens1

از این پس می توانید با هر یک از دوستان خود از طریق برنامه و بر روی بستر VoIP تماس بگیرید .احتمال دارد نتوانید بار کاربرانی را که از نسخه های قدیمی برنامه استفاده می کنند نیز تماس صوتی برقرار کنید .

البته شاید این بهترین راه برای فعال کردن این قابلیت نباشد ولی فعلا تنها روش موجود است تا در آینده به طور رسمی توسط خود واتز اپ فعال گردد .اگر راه حل دیگری نیز می شناسید لطفا در بخش نظرات مطرح کنید .

 

توضیحاتی در مورد برنامه WhatsApp + لینک های دانلود آن

منبع

در همین رابطه :   فیلم : داستان Angry Birds از کجا شروع شد؟
دسته بندی : ابزارهاتجهيزات همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *