مشاهده تجزیه تحلیل اکانت Twitter دیگران با Burrrd

بدون دیدگاه

با دیدن آمار و تجزیه تحلیل حساب تویتتری دیگران چیزهای زیادی میشه یاد گرفت.مثلا چه کسانی رو فالو کرده، چه کسانی او رو فالو کردن، چه تعدادی تویتت می کنه و در مورد چه چیزهایی.

برنامه تحت وب Burrrd، همه این اطلاعات به اضافه یک سری اطلاعات دیگر رو بوسیله چارت و نمودار جهت مشاهده راحت تر ، به ما نشون میده. فقط کافیه نام کاربری هر حساب تویتتری رو وارد کنید و بعد آمارش رو دربیارید!

برای شروع یک نام کاربری وارد کرده و دکمه “Analyze” رو کلیک کنید. این برنامه به API تویتتر متصل می شه و همه اطلاعات خام مثل لایک ها، توویت ها، دنبال کنندگان و اطلاعات پروفایل رو دریافت می کنه و نشون میده.

همچنین می توانید به اطلاعات توویت ها شامل کلمات کلیدی، هشتگ ها و همچنین کاربرانی که بیشتر پاسخ رو داده اند، دسترسی پیدا کنید. تویتتر محدودیت هایی هم برای API قرار داده است مثلا برای هر کاربر 600 توویت آخر رو ارسال می کنه و میشه گفت نتایج حدودی هستند.

ولی همچنان می توانید کلی اطلاعات در مورد حساب مورد نظرتون فقط با یک کلیک بدست بیارید.

اینجا لیست اطلاعاتی است که می توانید بوسیله Burrrd ببینید :

  • تعداد کل(توویت ها، دنبال کننده ها، لایک ها)
  • نمودار نواری در مورد تعداد کل توویت های درهر ماه
  • آمار متوسط توویت(لایک ها، ریتوویت ها، کل کاراکترها)
  • توویت دارای بیشترین لایک و بیشتری ریتوویت
  • بیشترین کاربران Mention@ شده
  • 20 هشتگ برتر استفاده شده توسط حساب

اگر بوسیله OAuth حساب خود را متصل کنید، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حساب خودتان بدست بیاورید، ولی این فقط برای حساب هایی است که مال خودتان است و نمی توانید برای حساب های دیگران از آن استفاده کنید.

در همین رابطه :   تويتتردر سالي كه گذشت به روايت تصوير!

 

دسته بندی : دنياي اينترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *