Bttn.css – دکمه های CSS بسیار زیبا با حجم 4KB

بدون دیدگاه

با این حجم انبوه از تکه کدهای آماده CSS و مولد های کد دیگر نیازی نیست چرخ را از ابتدا اختراع کنید. توسعه دهندگان هوشمند نیز روی این کدهای آماده تکیه می کنند تا عناصر ساده صفحه مثل دکمه و منو را بسازند.

یکی از این کتابخانه های آماده Bttn.css است که توسط Ganapati V S توسعه یافته است. کار این طراح واقعا خوب بوده است و Bttn.css یکی از بهترین کتابخانه های ایجاد دکمه برای طراحی مدرن است.

در صفحه اصلی کتابخانه می توانید بین سایز کوچک ،متوسط و بزرگ و رنگ های مختلف یکی را انتخاب کنید و به راحتی کلاس ایجاد شده را کپی کنید.

می توانید فایل های کتابخانه را از Github دانلود کنید و یا از CDN برای تست لوکال استفاده کنید.

یکی از مزایای Bttn.css این است که اشکال مختلفی از دکمه ها را در یک کتابخانه کوچک قرار داده است و به احتمال زیاد خواهید توانست دکمه ای را که با پروژه شما هماهنگ است پیدا کنید.

می توانید این مقاله را در Medium بخوانید که توسط ایجاد کننده Bttn.css نوشته شده است و در آن توضیح داده است که چرا این کتابخانه را ایجاد کرده است و چه کمکی به انجام بهتر پروژه ها می کند.

اگر دنبال مستندات بیشتری هستید می توانید به مخزن Github مراجعه کنید. در آنجا همه کلاس های CSS مربوط به اشکال دکمه ها ، رنگ ها و سایزها آمده است به همراه آموزش نصب با CDN و یا Bower.

به علاوه حتما صفحه Demo را چک کنید چون به راحتی در آن می توانید دکمه های مختلف را ایجاد کرده و با نحوه کار آن سریعا آشنا شوید.

در همین رابطه :   چگونه از تگ "picture" در HTML5 برای تصاویر Responsive استفاده کنیم ؟

 

دسته بندی : CSS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *