دانلود قالب فارسی شده وردپرس Semicolon

بدون دیدگاه

قالب های فارسی وردپرس همیشه محبوب بوده اند مخصوصا اگر داغ و تازه از تنوز بیرون آمده باشند . در این پست یکی از قالب های “۲۰ قالب جدید و مینیمال وردپرس” بنام Semicolon را برایتان فارسی سازی کرده ایم و می توانید به صورت رایگان آن را در سایت خود استفاده کنید .

این قالب به صورت مینیمال و ساده طراحی شده است و سرعت لود آن بالاست . در ضمن ریسپانسو نیز بوده و روی همه نمایشگرها قابل دیدن است .

2015-05-18_13-11-22

در فارسی سازی این قالب از زیر قالب استفاده شده است . مزیت استفاده از زیر قالب این است قالب اصلی دست نخورده باقی می ماند و اگر آن را Update کنید تغییراتی که اعمال شده اند از بین نمی روند زیرا تغییرات در یک قالب دیگر به صورت زیر قالب ذخیره شده اند .

برای نصب این قالب باید ابتدا قالب اصلی را از این آدرس دریافت کرده و نصب کنید (بدون فعال کردن قالب)

سپس زیر قالب فارسی آن را از فتولیا دانلود نمایید و نصب کنید و سپس این زیر قالب را فعال نمایید تا قالب شما در سایت فعال شود و به نمایش دربیاید .

امیدواریم بهترین استفاده رو از اون ببرید .

[stag_button url=”http://wordpress.org/themes/semicolon” style=”grey” size=”small” type=”normal” target=”_blank” icon=”angle-double-down” icon_order=”before”] دانلود قالب اصلی (انگلیسی)[/stag_button]

[stag_button url=”https://fotolia.ir/cdn/themes/semicolon_ir.zip” style=”black” size=”small” type=”normal” target=”_blank” icon=”angle-double-down” icon_order=”before”] دانلود زیر قالب فارسی Semicolon[/stag_button]

 

در همین رابطه :   دانلود رایگان 50 قالب وردپرس برای 2017
دسته بندی : قالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *