دانلود Wired UI kit: بهترین رابط کاربری رایگان Bootstrap 4

1 دیدگاه

همزمان با افزایش محبوبیت بوت استرپ(BootStrap) نسخه 4 ، جای تعجب نیست که توسعه دهندگان دست به کار شوند و هر کدام پلاگین ها و ابزارهای خاصی برای بهبود آن ارائه دهند. مثل Wired UI Kit.

المان های آماده رابط کاربری یا UI Kit ها ابزارهای خوبی برای توسعه سریع رابط کاربری هستند و Wired UI Kit هم یکی از خوب های آن هاست که برای Bootstrap 4 تحت لیسانس Creative Commons توسعه یافته است و حالت های مختلفی مثل قالب تاریک دارد.

اگر به صفحه پیش نمایش آن بروید، می توانید تمام المان های آن را مشاهده کنید.

همه کدهای این UI Kit با Bootstrap 4  همخوانی دارند و صد البته حالت واکنش گرا(Responsive) آن حفظ شده است.

در این UI Kit تقریبا همه اجزای پیش فرض بوت استرپ از اول طراحی شده اند و رنگ های روشن چشم نواز به همه آنها اعمال شده است مثل Dropdownها، اسلایدر، Popoverها، دکمه ها و تب ها.

یکی از چیزهایی که من در مورد Wired دوست نداشتم فقدان مستندسازی واضح بود. شاید در آینده حل شود اما نتوانستم هیچ صفحه ای که توضیحات واضحی در مورد  Class ها و استایل المان ها داده باشد را پیدا کنم.

همچنین برای دانلود آن شما باید در سایت Wired ثبت نام کنید که کمی خلاف رویه معمول است. واقعا امیدوارم توسعه دهندگان آن را روی گیت هاب منتشر کنند.

اما با توجه به کمبود UI Kit های متمایز برای Bootstrap 4، این گزینه یکی از بهترین هاست.

شما هم اگر قصد دارید در پروژه آینده تان از بوت استرپ 4 استفاده کنید ولی نه از رابط کاربری پیش فرض آن، نگاهی به Wired بیندازید.

در همین رابطه :   10 کد آماده برای فریم ورک Bootstrap

منبع

دسته بندی : CSS

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *