چگونه : ویدیوهای آنلاین را ساده و رایگان دانلود کنیم ؟

چگونه : ویدیوهای آنلاین را ساده و رایگان دانلود کنیم ؟

آخرین باری که یک ویدیو را دانلود کرده و آفلاین تماشا کردید را به خاطر دارید ؟ البته مشاهده آنلاین ویدیو معمولا کیفیت بهتری را ارائه می دهد و با دانلود آن کیفیت اش نیز پایین آمده و به دنبال آن رغبت تماشای ویدیو نیز کاهش پیدا می کند.

معمولا کاربران از دو چیز در مورد دانلود ویدیو ها ناراضی اند .یکی سرعت دانلود و دیگری کیفیت آن پس از دانلود است . حالا می خواهیم در مورد video grabber صحبت کنیم که هر دو مشکل را حل کرده است.

 

Video Grabber یکی از بهترین ابزارهای دانلود ویدیو های آنلاین است که توانایی بیرون کشیدن کلیپ از سایت هایی مثل YouTube, vimeo, dailymotion, break و … را دارد.این سایت به صورت اتوماتیک فایل اصلی ویدیو را پیدا کرده و شما فقط باید آن را روی کامپیوترتان ذخیره کنید.پس پروسه کلی کار به این شکل خواهد بود : ۱٫کپی آدرس ویدیوی مورد نظر ۲٫قرار دادن لینک ویدیو در سایت Video Grabber و ۳٫ دانلود فایل ویدیویی . به همین آسانی !

 

سایت های پشتیبانی شده :

بیش از ۱۰۰۰+ سایت پشتیبانی می شوند که شامل YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google Video, USTREAM و CollegeHumor.com نیز می شود.

روش آنلاین

روش آنلاین بسیار آسان است . کافیست به سایت ویدیو گربر رفته و دو مرحله زیر را انجام دهید:

۱٫قرار دادن لینک ویدیو یوتیوب در کادر مربوطه

به آدرس videograbber.net رفته و آدرس ویدیویی را که می خواهید دانلود کنید در کادر بالایی قرار دهید .

۲٫انتخاب کیفیت ویدیو برای دانلود

بعد از اینکه دکمه “Grab it” را فشار دادید یک تصویر از ویدیوی مورد نظر پایین آن ظاهر می شود. در ذیل آن نیز کیفیت های در دسترس برای دانلود ویدیو را مشاهده خواهید کرد که معمولا امکان دریافت با کیفیت HD نیز وجود دارد.


استفاده از برنامه دسکتاپ(آفلاین)

اگر می خواهید این پروسه را آفلاین انجام دهید می توانید برنامه Video Download Capture را دانلود کنید . استفاده از آن نیز مانند روش آنلاین ساده است

بعد از اینکه این برنامه را دانلود و نصب کردید باید لینک ویدیو را در کادر URL وارد نمایید و سپس سایت آن را انتخاب کرده و روی دکمه “Add to Download” کلیک کنید تا کار دانلود آغاز شود.

همچنین این برنامه قابلیت های دیگری مانند ضبط صفحه نمایش و تبدیل فرمت های ویدیویی را نیز انجام می دهد.

خوب منتظر نظرات شما در مورد این سایت و معرفی جایگزین هایی که می شناسید هستیم :)

منبع