تیشرت Laravel
خرید
اطلاعات بیشتر

چگونه : فایل فشرده را آنلاین استخراج کنیم؟

سلام

حتما با برنامه های مخصوص کار با فایل های فشرده ،آشنا هستید.مخصوصا Winrar و ۷-zip که معروف ترین ها هستند.حالا ممکنه خیلی سریع بخواهید یک فایل فشرده را باز کنید و دسترسی هم به این برنامه ها ندارید.چاره کار در یک سایت انلاین هست که فایل های فشرده شما را از حالت زیپ خارج می کند و تحویل می دهد.اسم این سایت wobzip است که در ادامه با آن آشنا می شویم.

همانطور که اشاره شد،wobzip یک سرویس آنلاین است که بوسیله آن می توانیم فایل ها را از حالت فشرده گی خازج کنیم.wobzip فرمت هایی مثل ۷z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR, CAB, ISO, ARJ, LZHCHM, Z, CPIO, RPM, DEB و NSIS را قبول می کند.

در ضمن فایل های شما توسط یک اسکنر ویروس (Bitdefender) اسکن می شوند و اگر ویروسی باشند،بعد از پاک شدن به کامپیوتر شما منتقل می شوند.

استخراج از فایل های فشرده به صورت آنلاین

برای انجام این کار شما دو راه پیش رو دارید.یکی آپلود فایل از رایانه خودتان و دومی دادن آدرس اینترنتی فایل فشرده.

برای بارگذاری از رایانه خودتان،به صفحه اصلی رفته و بعد از انتخاب فایل،دکمه “wobzip it!” را فشار دهید.

برای گزینه دوم نیز لینک “uncompress from a URL” را از همان کار انتخاب کرده و آدرس فایل فشرده را وارد کرده و مانند قبل دکمه “wobzip it!” را فشار دهید.

حالا لیستی از فایل ها نمایش داده می شوند و شما می توانید با کلیک بر روی نام شان،آنها را دانلود کنید.این امکان نیز وجود دارد که همه آنها را یکجا و در یک فایل Zip دریافت کنید.برای این کار کافیست روی “Download files as .zip” کلیک کنید.

در همین رابطه :   مقایسه 4 سرویس ذخیره سازی آنلاین با فضای رایگان +گوگل درایو جدید !

 

منبع

دسته بندی : ابزارها

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

More in فونت
فونت های حرفه ای رایگان ۲۰۱۲

اکنون داریم به نیمه سال نزدیک می شویم و به احتمال زیاد شما دنبال فونت های جدید و زیبا می...

Close