تیشرت اختصاصی برنامه نویس ها
خرید
اطلاعات بیشتر

۱۶ سایت برتر آموزش آنلاین برنامه نویسی (بخش دوم)

در بخش اول این مطلب (۱۶ سایت برتر آموزش آنلاین برنامه نویسی (بخش اول)) ۸ سایت آموزشی را برای یادگیری طراحی و برنامه نویسی وب از طریق اینترنت برایتان معرفی کردیم . در ادامه آن مطلب بخش دوم این سای تها را بررسی می کنیم .

لطفا همراه ما باشید

۰۹- Treehouse

535_learning_treehouse
treehouse یکی از بهترین ابزارهای یادگیریست

treehouse  یکی از کاملترین و در عین حال مناسب ترین مجموعه های مرتبط با موارد آموزشی در این فهرست می باشد و نه تنها انواع زیادی از رشته کدها را ارائه می دهد بلکه فضای کاری مناسبی رابرای انجام پروژه های جدید فراهم کرده و بعنوان یک کتابخانه حرفه ای صنعت فیلم عمل میکند.

شما می توانید یک یا دو هفته بصورت آزمایشی و رایگان از آن استفاده کنید و پس از آن دوره با پرداخت هزینه های ماهانه که به کاربران تخصص یافته است به همه مطالب سایت دسترسی داشته باشید.

۱۰. CODEACADEMY

535_codeacademy(1)
استفاده از codeacademy آسان و رایگان می باشد

استفاده از Codecademy رایگان و آسان  است. و شما به راحتی می توانید مهارت های لازم برای یادگیری اهدافتان را بیاموزید ، که می تواند شامل ایجاد یک نمونه سایت برای کارهایتان یا موارد سرگرم کننده مانند متحرک سازی نام خود و ساخت یک کهکشان با CSS باشد.

۱۱ – Lynda

lynda535

 

Lynda یکی از سایت های آموزش تصویری محبوب است که به طور مداوم در مورد فن آوری های جدید و نرم افزارهای پرمحتوا مطلب آموزشی ارائه می دهد.همچنین فیلم آموزش های آن یک منبع قابل اعتماد است .

۱۲- Skillshare

skillshare

Skill share  یک سرویس مبتنی اجتماع صدها هزار متخصص است که مهارت های مورد نیازتان را آموزش می دهند.

در همین رابطه :   آموزش ایجاد فیلتر Nashville اینستاگرام در فتوشاپ

۱۳- MIJINGO

mijingo

 

Mijingo یک منبع یادگیری آنلاین با ویژگی های گام به گام آموزش تصویری برای هر دو قسمت طراحی وب و توسعه است که حاوی دوره های منسجم و کامل، و برخی ریز نمرات، پیشنهادات، فایل های استارت و منابع اضافی می باشد.

۱۴- PLURALSIGHT

pluralsight

 

هیچ بحثی از آموزش آنلاین، بدون اشاره ای به Plural sight کامل نمیشود ، و در حال حاضر بزرگترین کتابخانه آموزش آنلاین در جهان را ارایه می دهد.

این شرکت در حال حاضر دارای سه سایت Code School ، Smarterer ،  Digital-Tutors می باشد  هر یک از این منابع آموزشی ویژگی های خاص خودش را دارد .

۱۵- LEARNABLE

learnable

 

Learnable یک کتابخانه همیشه در حال رشد و ارایه دهنده دوره ها و کتاب ها برای طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد.

هدف این سایت یادگیری آسان، سرگرم کننده و راحت است و شما می توانید دروس مبتدی تا حرفه ای را بسته به نوع نیاز خود درآن به راحتی پیدا کنید.

با پرداخت ۱۵$ در ماه شما می توانید به دوره، کتاب های الکترونیکی و نمونه کد دسترسی داشته باشید. همچنین با پرداخت ۹۹$ در یک سال منابع بیشتری را دانلود کنید.

۱۶- CODERMANIA

codermania

 

این سایت فعلا در مرحله بتاست،ولی  CoderMania به عنوان یک منبع راهنمایی نهایی برای توسعه دهندگان وب وعده داده میشود.

دسته بندی : LaravelPHPآموزشطراحي وب

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

More in HTML 5
دانلود رایگان ۱۰ قالب واکنش گرای Bootstrap

خوشبختانه خیلی از توسعه دهندگان و طراحان قالب هستند که قالب های وب سایت زیبا و رایگانی را طراحی و...

Close