آیا سرور شما توانایی نصب وردپرس ۳.۲ را دارد؟!

تبلیغات
کانال تلگرام فتولیا

سلام

آیا سرور شما برای نصب وردپرس ۳.۲ آماده است؟ جواب این پاسخ در دستان افزونه Is Your Server Ready for WordPress 3.2 است و به ما می گوید که آیا خواهیم توانست از نسخه آینده وردپرس لذت ببریم یا نه؟!

پیشنهاد می کنم یه امتحانی بکنید.

در همین رابطه :   پوشش زنده خبری یک رویداد با وردپرس

10 Comments

  1. عبدالماجد جان به تعداد دانلود نیست شاید یکی دانلود کنه ولی استفاده نکنه یا نصب کنه ببینه بدردش نمی خوره پاک کنه! بهرحال + بودن یا نبودن کاراییش رو باید صبر کرد تو اعلام رسمی خوده وردپرس دید…هنوز زوده.. سجاد شایدم واقعا" سنگین باشه! ولی اگر اینقدر که میگن سنگین باشه جدا" ناراحت کنندس. چون ما همینجوری برای این نسخه ورد پرس ۴۰ تا gzip و فشرده ساز نصب می کنیم که روون بالا بیاد وای بحال اون!!

    علی توهم زیاد این افزونه های نو و غیر قابل اعتماد رو تبلیغ نکن تو ایران به اندازه کافی با این افزونه های دره پیت مشکل داریم تو دیگه اضافش نکن! از فیر پلی من چه خبر؟؟ :)

  2. به نظر من بیشتر این حرکت جنبه تبلیغی داره و با این کارش وردرس بگه که آره نسخه بعدی خیلی سنگینه در حالی که میشه این افزونه رو برای هر نسخه هر سیستمی تست کرد که مثلا آپاچیش چنده و اینا ;)

  3. حتما این نسخه سنگین تر از اون چیزی که تا حالا بوده میشه که این پلاگین رو نوشتن .

    البته تعداد تمام دانلود هاش تا حالا ۲۰۴ تا شده و باید یه کم صبر بکنیم تا اگه افراد زیادتری استفاده اش کردن بعد بهش اطمینان کنیم . به هر حال ممنون .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

More in Ajax, PHP
آشنایی با اصول REST و برنامه نویسی RESTful API های وب

توسعه دهندگان وب به صورت مکرر در مورد اصول REST و ساختار داده RESTful صحبت می کنند زیرا یکی از جنبه های...

Close