آیا سرور شما توانایی نصب وردپرس ۳.۲ را دارد؟!

سلام

آیا سرور شما برای نصب وردپرس ۳.۲ آماده است؟ جواب این پاسخ در دستان افزونه Is Your Server Ready for WordPress 3.2 است و به ما می گوید که آیا خواهیم توانست از نسخه آینده وردپرس لذت ببریم یا نه؟!

پیشنهاد می کنم یه امتحانی بکنید.

در همین رابطه :   نحوه نصب و راه اندازي کامل W3 Total Cache و CDN در آن
دسته بندی : Wordpressافزونه

10 نظر

  1. عبدالماجد جان به تعداد دانلود نیست شاید یکی دانلود کنه ولی استفاده نکنه یا نصب کنه ببینه بدردش نمی خوره پاک کنه! بهرحال + بودن یا نبودن کاراییش رو باید صبر کرد تو اعلام رسمی خوده وردپرس دید…هنوز زوده.. سجاد شایدم واقعا" سنگین باشه! ولی اگر اینقدر که میگن سنگین باشه جدا" ناراحت کنندس. چون ما همینجوری برای این نسخه ورد پرس ۴۰ تا gzip و فشرده ساز نصب می کنیم که روون بالا بیاد وای بحال اون!!

    علی توهم زیاد این افزونه های نو و غیر قابل اعتماد رو تبلیغ نکن تو ایران به اندازه کافی با این افزونه های دره پیت مشکل داریم تو دیگه اضافش نکن! از فیر پلی من چه خبر؟؟ :)

  2. به نظر من بیشتر این حرکت جنبه تبلیغی داره و با این کارش وردرس بگه که آره نسخه بعدی خیلی سنگینه در حالی که میشه این افزونه رو برای هر نسخه هر سیستمی تست کرد که مثلا آپاچیش چنده و اینا ;)

  3. حتما این نسخه سنگین تر از اون چیزی که تا حالا بوده میشه که این پلاگین رو نوشتن .

    البته تعداد تمام دانلود هاش تا حالا ۲۰۴ تا شده و باید یه کم صبر بکنیم تا اگه افراد زیادتری استفاده اش کردن بعد بهش اطمینان کنیم . به هر حال ممنون .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

More in تجهيزات همراه
تفاوت بین طراحی صنعتی Apple و Samsung در چیست ؟

استیو جابز پدر شرکت اپل همیشه توجه خاصی به القای حس غرور در هنر و صنعت داشت . طراح ارشد...

Close