چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم ؟

چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم
چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟

این اولین سوالی است در مورد وب سایت که توی ذهن همه ماها بوده  و باهاش درگیر بوده ایم شاید که شکستش دادیم . آیا ما پیروز شدیم ؟

اکنون ما از چند دید این موضوع را دنبال میکنیم

دید اول

شما برای خریدن مثلا یک کتاب تخصصی درباره نجوم به چند جا سر میزنید ؟ چقدر برای رفتن به کتاب فروشی ها هزینه می کنید ؟ چقدر از وقت شما  در ترافیک و گشت و گذار در پشت ویترین ها هدر می رود ؟ چقدر خسته میشوید ؟

حال فرض کنید بخواهید آخرین نسخه برنامه یاهو مسنجر را داشته باشید . در عرض چند دقیقه کار انجام شده است . اتصال به اینترنت ، جستجو در وب و سپس دانلود برنامه مربوطه . خوب کدام راه بهتر است ؟

دید دوم

شما یک نویسنده هستید. من کتاب قبلی شما را خریده ام و خوشم اومده . حالا شما کتاب دوم خود را نوشته اید . چطور من را مطلع می کنید ؟  تبلیغات. اما امروزه تبلیغات در رسانه های عمومی بسیار هزینه بالایی را می طلبد و برای شما که یک نویسنده هستید صرف نمی کند . پس چه می کنید ؟

دید سوم

توی این دنیایی که هزاران هزار محصول متنوع و جدید هر روز به بازار میاد و از هر جنس حداقل ۱۰۰.۰ مدل داره تولید میشه ، اسم شما هم باید جایی در این بازار ثبت شده باشه .شاید یه نفر دقیقا دنبال محصول شماست . توی یه منبع اطلاعاتی بزرگ که همه شرکت ها و صنایع در کنار هم ثبت میشوند . یه منبعی که همه بهش مراجعه می کنند . مثل کتاب اول . مثل ۱۱۸ . مثل کتاب زرد مثل . . . اینترنت

در همین رابطه :   آموزش جامع طراحی وبلاگ(قسمت نهم)

این را همیشه به یاد داشته باشید که یک وب سایت می تواند بهترین تریبون تبلیغاتی برای شما باشد

…در قسمت های بعدی به مزیت های افتتاح یک سایت می پردازیم

One Comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

")/*]]>*/
More in عكاسی
افکتی جالب برای زیباتر کردن عکس [با یک فایل psd]

در اين بحث تمام چيزي كه به شما ارائه مي كنيم يك فايل psd به عنوان قالب است كه با...

Close