معرفی Presentator : ابزار رایگان نمایش آنلاین طرح به همکاران و مشتریان

با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید به ده ها ابزار همکاری (نزدیک ترین ترجمه Collaboration) برسید. اما خیلی از اونها پولی هستند و بقیه هم ابزارهای مناسبی برای پیشبرد طراحی وب یا طراحی بصری نیستند.

ابزار Presentator ولی فرق دارد و یک پلتفرم متن باز است که برای طراحان ساخته شده است . آنهایی که در تیم یا با مشتریان آنلاین فعالیت می کنند.

در این ابزار می توانید محیط کاری آنلاین تان را برپا کنید و پیش طرح ها، اصلاحات طرح ها یا طرح های نهایی را آنجا قرار دهید. همچنین از Version Control و امکان رمز گذاری روی بخش های خاص پروژه نیز پیشتیبانی می شود که می توانید مشخص کنید کدام مشتری یا هم تیمی چه چیزهایی را ببیند.

در صفحه اصلی می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و تصاویر صفحات یا محصولات را آپلود نمایید و با هم تیمی ها یا مشتریان به اشتراک بگذارید و هر عضوی می تواند برای طرح ها نظر بگذارد.

خیلی از طراحان Presentator را با InVision یا UXPin مقایسه می کنند در حالی که این فقط یک ابزار نمایش کارها و مدیریت چرخه کار است و نه یک ابزار طراحی پیش طرح(wireframing) .شما نمی توانید ابزارهای طراحی خاصی در آن بیابید ولی Presentator تا کنون بهترین وسیله برای نمایش کارهای طراحی بوده است.

تعدادی از بهترین شاخصه های Presentator:

  • بدون تبلیغات
  • Workspace های سفارشی برای هر پروژه
  • پروژه ها، نظرات و آپلود به صورت نامحدود
  • پشتیبانی از هر چند تعداد کاربری که نیاز باشد

این پروژه کاملا متن باز و رایگان بوده و می توانید کدهای آن را از Github بردارید و خودتان هم نصب کنید.همچنین یک API Restful نیز در آن وجود دارد که می توانید بوسیله آن از هسته این سیستم استفاده کنید و برنامه خودتان را بسازید.

در همین رابطه :   چگونه : به آسانی اپلیکیشن آندروید وب سایت ام را طراحی کنم؟

در کل Presentator یک ابزار جالب برای همکاری در تیم هایی است که نمی خواهند برای ابزارهای مختلف پول پرداخت کنند.نظر شما در موردش چیه ؟

منبع

دسته بندی : UX/UIابزارها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

More in فونت
فونت های حرفه ای رایگان ۲۰۱۲

اکنون داریم به نیمه سال نزدیک می شویم و به احتمال زیاد شما دنبال فونت های جدید و زیبا می...

Close